VW Bora by Bako Air(TH)Line's 2013

Witam. Za namową znajomego stwierdziłem że warto sie u was pokazać. I tak prezentuje swoje auto.

SILNIK: 1.9 TDI +
UKLAD DOLOTOWY:seria
UKLAD WYDECHOWY: seria
ELEKTRONIKA: seria
UKLAD NAPĘDOWY: seria
ZAWIESZENIE: Gwint H&R z nierdzewki, stabilizator od Audi TT
UKLAD HAMULCOWY: seria
BODY-KIT: chrom pakiet, ori ksenon, klapa US, Lampy US, dokładka od V6
KOŁA: Monoblocki Audi a8 w12 w poełnej polerce, opony 225/35, dystanse 25mm na strone
ŚRODEK: skóra z logiem WOB, nakładki Audi TT, grzanie foteli
CAR-AUDIO: DVD z Navi Kenwood bylo RF HX2 3110, Hifonics 2010D (Teraz bagażnik opróżniony na rzecz budowy AirRide)
INNE :
Obrazek

w dniu zakupu:

Obrazek

Pierwsze co doszedł zawias H&R nierdzewka
Obrazek

Cos aby zadbać o auto:
Obrazek

Wpadł bixenon robiony na zamowienie jednak nie przypadł mi do gustu caly front i wkrótce załozyłem ori ksenon:
Obrazek

Obrazek

Miedzyczasie kupiłem 5szt monoblocka i doprowadzilem ją do odpowiedniego stanu:
Obrazek

Obrazek

Nastepnie Auto zostalo poddane detailingowi:
Obrazek

Obrazek

I efekt końcowy :
Obrazek

Obrazek

Tak wyszedł bagażnik:
Obrazek

Sesja przygotowana do zgłoszenia na Vag Event:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

I na takim setupie zakończylem sezon 2011, na sezon 2012 zakupiłem nowe koła, i powoli składam graty do AirRide:

Okucia do Air:
Obrazek

Obrazek

Koła to TH line 18" 5x100 8,j z rantami 1,75 i 2" wszystko z Radinoxu, rotory wypolerowane przeze mnie, jestem na etapie zakupu opon 215/35/18 i spasowanie tego z Air, w przyszłości mysle nad poszerzeniem zestawu póki co na ten sezon tak zostaje ;)

Obrazek

Obrazek

Pozdr ;)
Ostatnio zmieniony 10 lut 2013, o 13:24 przez Bako, łącznie zmieniany 4 razy.

Re: VW Bora by Bako

Gratuluje projektu wygląda bardzo schludnie, już na monoblockach wyglądało świetnie a na TH będzie tylko lepiej. Co to za hafty na zagłówkach? Możesz pokazać więcej fot z tej sesji dla VAGEVENT? Jesli coś bym zmienił w wygladzie auta to pomyślałbym nad lekkim zaciemnieniem odbłyśników lamp, pasowałby tu ciemniejszy przód :)
Obrazek

RARE WHEELS SAVED MY LIFE

VW Bora by Bako

Świetna jest, bagażnik mnie osobiście porobił, masz może szota całości ?
get low bitch and scrape

VW Bora by Bako

już miałem pisać że mi się monoblocki nie widzą a tu proszę,ostro pojechane:),koło najodpowiedniejsze do vip style i do tego powietrze :D kolor w słońcu robi niezły szał,detailing dał radę ;)

P.S. Air robiłeś u sonica? i na jakich gratach składałeś?
"there's more to life than cars and girls,but not much"

VW Bora by Bako

Bora jest strasznie gruba,
wszystko tu jest bardzo dobrze dopasowane,
wnętrze i bagażnik miażdżą,
na air ride będzie rozpierdol totalny
Najbardziej żałuje że niczego nie żałuje
Sobota

to mi sie podoba, zadnych zbednych dodatkow, mocne kolo wleci, bedzie air, super zabudowany bagaznik
swego czasu chcialem miec bore nawet :) furka ma potencjal czekam na edycje 2012 :)
Obrazek

VW Bora by Bako

piekne auto,th line....najlepsza felga swiata plus air.... :D ale tak jak Splesher jestem za ciemniejszymi lampami z przodu
Obrazek

SPLESHER pisze: Co to za hafty na zagłówkach?

Znaczek Wolfsburg Edition ;) tak samo widzę zamiast kierunków zaślepki Wolfsburg.
Bardzo fajnie, że znaczek wrócił na grill, ciut ciemniejsze lampy z przodu były by dobre :) Ogólnie mega mi się podoba, sam miałem taką wizje na swojego borewicza, Air i monoblocki. Jak dla mnie jedna z lepszych felg to boryny. No ale musze inwestować w co innego ;)

VW Bora by Bako

Bora ladniutka nawet bardzo ale ten th mi osobiscie sie strasznie nie podoba uwazam ze te monobloki lepiej tu pasuja
Volkswagen cars dont go older they just go lower

VW Bora by Bako

Harasio pisze:Bora ladniutka nawet bardzo ale ten th mi osobiscie sie strasznie nie podoba uwazam ze te monobloki lepiej tu pasuja

bluźnisz :o
"there's more to life than cars and girls,but not much"

VW Bora by Bako

świetny projekt :) :) :) myśle, że ciemne lampy nie beda robily ;) musza zostac w chromie w koncu jest chrom pakiet no i polerowane kolo,a to wszystko sie ze soba idealnie komponuje ;) grill bez znaczka wylecial :?:
jak widze borewicza to az mi sie lza w oku kreci hihi :lol: :lol: :lol:

Obrazek
STREET WEAR> hip hop,dresy,bluzy,czapki,New Era,Rocawear,Prosto,Ecko,K1X,Kani,Mass,Pelle Pelle,Southpole,Phat Farm,Hoodboyz,El Polako http://www.dopespot.pl

http://www.tuning-online.pl

DISCOUNTS $$$ 4 RACEISM.PL