| THE EVENT – RACEISM.COM
to wyjątkowe wydarzenie na europejskiej mapie imprez motoryzacyjnych. Co roku do Polski zjeżdzają właściciele kilkuset najlepszych projektów z 20 krajów – od Wielkiej Brytanii po Rosję. Budowany latami unikalny charakter imprezy zyskał uznanie pośród osób i firm stanowiących o szybkości rozwoju europejskiej sceny modyfikacji samochodów. Bezkompromisowe stawianie na jakość pozwoliło stworzyć w Polsce jedną z najbardziej rozpoznawalnych imprez „stance” na świecie.
Czytaj więcej
Read more
Lexyroxy Lexyroxy
Od lat pracujemy nad tym by nasze wydarzenie było warte każdego z tysięcy kilometrów, które pokonują kierowcy by wziąć w nim udział. Każdy z tych kilometrów stanowi najlepszą rekomendację dla tych, którzy jeszcze na Evencie nie byli. Cieszymy się, że nasza konsekwecja w działaniu spotkała się z uznaniem najlepszych firm i marek branży motoryzacyjnej. Bez tak istotnego wsparcia nie moglibyśmy się dynamicznie rozwijać.
Hidden Forge video
To co różni nas od innych imprez motoryzacyjnych to prawdziwie międzynarodowy charakter przedsięwzięcia oraz budowanie klimatu poprzez połączenie pasji do motoryzacji ze street culture. Dobierając tancerzy, dj’s i twórców street artu wybieramy najwybitniejsze osoby by pokazać możliwie najlepsze oblicze hip hop’u na światowym poziomie. Feedback ze strony widzów utwierdza nas w przekonaniu, że takie połączenie sprawdza się w stu procentach, tym samym idea „peace, love unity & having fun” pozostanie z nami w przyszłości.
pajak m4 pajak m4
"The Event to najlepsza motoryzacyjna impreza w Polsce. Mało tego – to jedna z najlepszych moto imprez w Europie. Event nie miał rozmachu ani petrozłotówek Verva Street Racing, ale mimo to przyciągnął do Wrocławia dziesiątki tysięcy fanów motoryzacji z kilku kontynentów. I kilkaset najlepszych tuningowanych samochodów jakie kiedykolwiek zawitały na polską ziemię. Kolejna edycja odbędzie się raptem za kilka miesięcy i już dziś można być pewnym sukcesu. Bo wrocławski raceism.com to w świecie aut „stance” marka globalna." - Magazyn CKM

Mike Koziel video
Czytaj mniej
Read less