DLA NOWYCH, PRAGNĄCYCH MIEĆ TEMAT W DZIALE GARAGE

#1
Jeśli chcesz założyć temat w galerii projektów na forum powinieneś wiedzieć, że można to zrobić na dwa sposoby.

1. Pierwszy to osobiste poznanie osób z forum na jednej z dziesiątek imprez motoryzacyjnych w całej Polsce. Poznasz nas i sam ocenisz czy chcesz być częścią tej grupy.

2. Jeśli z różnych powodów nie możesz się z nami spotkać, prosimy o uzupełnienie formularza opisującego Twój projekt: http://raceism.com/zgloszenie/ Mamy na forum kilkanaście osób, które są odpowiedzialne za selekcję aut i od ich oceny będzie uzależnione to czy dostaniesz temat.

By uniknąć nieporozumień musimy wspomnieć o tym, że stawiamy duży nacisk na bliskie często przyjacielskie relacje w grupie, ale również jakość aut i przeprowadzanych w nich modyfikacji. Każde auto na etapie selekcji poddajemy indywidualnej ocenie, zachowując możliwie jak najwięcej obiektywizmu. Doceniamy jakość, kreatywność, bezkompromisowe rozwiązania i spójność modyfikacji w projektach. Nie oznacza to, że nie docenimy niskobudżetowego auta jeśli tylko będzie zbudowane z pomysłem i będzie wykraczało ponad przeciętność. Z chęcią obejrzymy build thread z prawdziwego zdarzenia więc zachęcamy do zgłoszenia projektu w trakcie jego budowy.

Na zgłoszenia odpowiadamy najszybciej jak to tylko możliwe, może się jednak zdarzyć, że z powodu innych obowiązków odpowiedź zajmie nam kilka dni, w tej sytuacji prosimy o cierpliwość lub kontakt:

raceism@raceism.com
+48 512 074 555
Obrazek
cron